Popis: Na ulici Malinová leží poměrně velké hřiště (37.A), které zaujme barevností a pestrostí. Obsahuje asi 15 atrakcí. Děti si mohou pohrát na velkém pískovišti, k dispozici mají několik domků (např. v podobě lodi), menší lanovou pyramidu, kolotoč, tabule atd. Originální jsou houpadla pojatá jako vosa, loď nebo delfín. Většina atrakcí je ze dřeva, povrch hřiště tvoří hluboký písek, část je zastíněna několika stromy.

O pár set metrů dál před poštou (ulice Malinová a Chrpová), byl revitalizován park (37.B). Dominantou jsou dvě mohutné ocelové pergoly a vodní soustava s vodotrysky. V parku byly vybudovány také atrakce pro děti - 4 propojené neoplocené lanové pyramidy pro starší a zajímavé hřišťátko pro malé. Jedná se o písečný kopec se skluzavkami a s pěknými dřevěnými houpadly zpodobňujícími koně a vůz okolo.

Nepřehlédněte: Část parku je vyhrazena pro in-line brusle a skateboardy - asfaltové cesty se zvlněným povrchem.

Doporučujeme: Trochu stranou obou hřišť, mezi ulicemi Sasanková a Kapraďová (u centra sídliště), najdeme menší dětský komplex (37.C). Tvoří ho velký multifunkční lezecký prvek pro starší děti, menší oplocené hřiště na basketbal a malou kopanou s umělým povrchem a hřišťátko (cca 5 drobných prvků) pro nejmenší.

Sociální zařízení: Voda ano - hřiště v parku Malinová-Chrpová (pod oběma pergolami), chemické WC je v sousedství hřišť 37.A a 37.B.

Občerstvení: Centrální část sídliště, kde se nachází obchod s potravinami a pizzerie. Několik menších zařízení - restaurace, kavárna je v blízkosti parku Malinová/Chrpová.

Doprava: Autobusy č. 101, 138, 195 - stanice Centrum Zahradní město nebo autobusy č. 101 a 195 - zastávka Hlohová. Parkování je možné nedaleko zastávek autobusů nebo u parku.