Popis: V zeleni u panelových domů, mezi ulicemi Breitcetlova a Šebelova (u mateřské školky), se rozkládá první areál (72.A). Starší děti a dospělí mohou zkusit půltucet fitness prvků z ohýbaných trubek. Kromě toho zde stojí ping-pongový stůl s kovovou síťkou. Mladší děti zde najdou několik houpaček, pískoviště a 2 skluzavky. Atrakce nejsou oplocené, na povrchu leží písek a pod fitness prvky pryžové desky. Stín chybí.

O pár set metrů dál, u Náměstí plukovníka Vlčka, najdete druhý o něco větší a také neoplocený areál (72.B). Vyzkoušet lze houpačky dvou typů, moderní multifunkční sestavy, domek pro nejmenší, točidlo a houpadla. Také zde leží na povrchu písek a plocha je bez stínu. Součástí areálu je oplocená sportovní plocha s umělým povrchem a stěnou pro nácvik tenisu.

Nepřehlédněte: Na Náměstí plukovníka Vlčka najdete obchod společnosti Duha, která se zabývá integrací osob s mentálním postižením. Jejich výrobky, ze kterých budou mít děti určitě radost, tady můžete zakoupit. Jedná se např. o drobné šperky nebo keramiku.

Doporučujeme: Pokud budete mít více času, doporučujeme velmi netradiční procházku po tubusu metra, který je mezi stanicemi Černý Most a Rajská zahrada veden nad povrchem. Čeká vás opravdu nevšední zážitek!

Sociální zařízení: Vod ne, WC ne.

Občerstvení: U stanice autobusů Breitcetlova se rozkládá sídlištní nákupní centrum s restaurací a prodejnou s potravinami.

Doprava: Autobusy č. 223, 273, 296 - zastávka Breitcetlova. Parkovat můžete na sídlišti.