Popis: Hřiště (79) leží mezi ulicemi U Boroviček a Opuková. Vchod je z ulice Opuková, ale příjezd autem je lepší ulicí U Boroviček. Hřiště obklopuje poměrně vysoký plot. Celý prostor se rozkládá mezi vzrostlými stromy, takže zde najdete i v horkých slunečných dnech dostatek stínu. Na ploše roste tráva, pod atrakce byl navezen písek. Hracích prvků tu je asi tucet. Jedná se především o velkou multifunkční sestavu se skluzavkou, lezeckou sítí a tabulí. Sestava vypadá jako lokomotiva. Dále zde je lanovka, domek se skluzavkou, kolotoč, několik typů houpaček, kladina k procvičení rovnováhy atd. Z jedné strany přiléhá k hřišti objekt tzv. Kulturáčku, který patří pod KD Průhon. Informace o akcích pořádaných v Kulturáčku najdete na: http://www.kulturacek.cz/#!tab-contacts nebo na stránkách KD Průhon: http://www.pruhon.cz/.

Nepřehlédněte: Na louce, v bezprostřední blízkosti areálu BMX, uvidíte tabuli č. 16, která je součástí naučné stezky vedoucí lokalitou Řepy - tzv. Řepská naučná stezka.

Doporučujeme: Pokud vaše děti mají kola BMX neváhejte a navštivte velký areál určený pro jízdu na těchto kolech. Areál se rozkládá cca 100 metrů od dětského hřiště - křižovatka ulic U Boroviček a Ke Kulturnímu domu. V úterý až čtvrtek od 15 do 19 hodin bývá areál z důvodu tréninku sportovního klubu uzavřen!

Sociální zařízení: Voda ne, WC ne.

Občerstvení: U zastávky autobusu Selských baterií najdete restauraci. Další možnosti poskytuje nákupní areál u křižovatky ulic Makovského a Slánské.

Doprava: Autobus č. 264 - zastávka Selských baterií nebo zastávka autobusů č. 108, 214, 225, 264, 347 a tramvaje č. 22 - vše stanice Bílá Hora. Parkování je možné u hřiště a areálu BMX.