Popis: Hřiště se rozkládá pod Branickým mostem. Atrakce zaujmou děti všech věkových kategorií. Pro menší jsou určena houpadla, balanční prvky, sestavy se skluzavkami, trampolína apod. Pro ty větší pak naprosto unikátní lanová a prolézací sestava spojená s tobogany, která nemá v Praze obdoby, Tarzanova opičí stezka či lezecké stěny. Povrch hřiště tvoří kačírek, litá guma a tráva. Na ploše rostou stromy, takže část hřiště je ve stínu.

Nepřehlédněte: Hřiště je součástí areálu, který provozuje společnost Kroužky. Více informací na: http://krouzkynavltave.cz/.

Doporučujeme: Nedaleko směrem do Modřan leží sportovní areál Hamr, který nabízí širokou škálu sportovišť. Více na: www.hamrsport.cz/branik.

Sociální zařízení: Voda ano, WC ano.

Občerstvení: U hřiště je restaurace zaměřená na rodiny s dětmi. Samozřejmostí je dětský koutek, přebalovací pult, hračky, dětské židle nebo služba určená k hlídání dětí.

Doprava: Tramvaje č. 3, 17, autobusy č. 106, 121, 253 - zastávka Nádraží Braník. Zaparkovat lze před Hamr centrem nebo v okolních ulicích.