Popis: Pár metrů od zastávky tramvaje uvidíte první hřiště (34), oplocené s asi tuctem prvků. Nejzajímavější atrakcí je dům se skluzavkou a šplhacími sítěmi. Povrch hřiště tvoří kačírek a tráva. Část plochy je zastíněna vzrostlými stromy.  Pokud přejdete potok Rokytka, dostanete se k druhému hřišti, určenému pro nejmenší. Je také oplocené s deseti herními prvky. Jedná se především o prvky drobné, jako jsou skluzavky, houpačky apod. Na povrchu leží písek a roste tráva. Okolní park je jako stvořený pro relaxaci. Louky se hodí pro pohybové aktivity. Najdete zde několik jezírek s nášlapnými kameny. Jezírka, částečně zarostlá rákosem, jsou propojena malým potůčkem. V horní části parku nalezneme Oppidum a byla zde vybudována vyhlídková plošina.

Nepřehlédněte: Tzv. Oppidum je rozlehlá stavba z velkých kamenů a klád. Připomíná jakýsi obří stan nebo pevnost. Uvnitř je rozděleno několika úzkými chodbami. Celý prostor se ideálně hodí ke hře na schovávanou!

Doporučujeme: Na okraji parku vyrostlo největší lanové centrum v Praze. Možnost překonat strach z výšek zde mají děti i dospělí. Skok „Big swing“ vám poskytne nezapomenutelný adrenalinový zážitek. Podrobné informace o centru najdete na stránkách provozovatele: http://www.lanovecentrum.cz./cs/praha. A ti bojácnější mohou zkusit alespoň cvičné překážky u země.

Sociální zařízení: Voda ne, chemické WC v parku.

Občerstvení: Nejbližší restaurace je na rohu ulic Sokolovská a Na břehu. Mnohem bohatší možnosti nabízí nákupní centrum u metra Vysočanská, které je vzdáleno asi 300 m od parku. Doprava: Tramvaj č. 16, autobus č. 151 - stanice Poliklinika Vysočany. Parkování je možné před poliklinikou.