Popis: Hřiště (80) je situováno v nevelkém parčíku. Stromy, které rostou kolem, poskytují částečný stín. Hracích prvků je asi tucet. Najdete zde nezbytné houpačky a houpadla, točidlo, kolotoč, multifunkční sestavu se skluzavkou a keramické pískoviště. Na povrchu leží kačírek. Projdete-li brankou do další části, kde je položen umělý povrch, můžete vyzkoušet kladinu, další houpačky, menší lezeckou sestavu a k dispozici děti mají také tabuli na kreslení. Mimo oplocený areál se nachází menší senior park vybavený několika cvičebními stroji.

Nepřehlédněte: Pojedete-li na Suchdol autobusem, můžete na zpáteční cestě vystoupit na zastávce V Podbabě a přejít na přívoz, který vás přepraví do blízkosti zoologické zahrady. Plavba přívozem bude pro děti určitě zajímavá.

Doporučujeme: Pár set metrů od hřiště se nachází rozsáhlý komplex České zemědělské univerzity. Před budovou Agronomické fakulty mohou děti obdivovat sluneční hodiny z leštěné žuly a za budovou Rektorátu najdete růžovou a japonskou zahradu. Obdivovat můžete spojení kamenů a jehličnanů. Hned vedle uvidíte umělé jezírko, kde žijí mj. japonští kapři a v létě jsou v provozu vodotrysky.

Sociální zařízení: Voda ne, WC ne.

Občerstvení: U zastávky autobusu Výhledské náměstí jsou potraviny, na nedalekém Brandejském náměstí můžete navštívit známou creperii a kavárnu a najíst se lze také v areálu vysokoškolské menzy (cca 100 metrů od japonské zahrady), kde jsou restaurace.

Doprava: Autobus č. 147 - zastávka Výhledské náměstí nebo č. 107 - stanice Zemědělská univerzita a dojít pár set metrů pěšky. Zaparkovat můžete u hřiště.