Na akci Módní přehlídky boří bariéry se od 14 hodin můžete seznámit s ukázkami z nových kolekcí značkových obchodů pro sezónu podzim/zima 2012. Jako v uplynulých dvou letech při nich obchodní centrum Europark spolupracuje s vozíčkáři, tentokrát s Českou asociací paraplegiků (CZEPA). Do přehlídek jsou zapojeni vozíčkáři jako modelové, tváří přehlídek je Česká Miss 2008 Eliška Bučková.

Od 19 hodin navazuje VIP přehlídka jako ukázka prací českých návrhářek - Dominiky Sedláčkové a Martiny Nevařilové. Přehlídky doplní výrobce kalhot pro vozíčkáře Adaptia. Večerem provedou herečka Vilma Cibulková a režisér a producent Václav Marhoul.

Přehlídku podpoří Česká Miss World 2012 Linda Bartošová, Muž roku 2009 Martin Zach, modelka Šárka Cojocarová a další. V průběhu VIP přehlídky bude vyhlášena charitativní tombola. Obchodní centrum Europark výtěžek tomboly zdvojnásobí a výsledná částka bude věnována na podporu činnosti organizace CZEPA.

Více informací o přehlídce hledejte zde.

Nezapomeňte také, že renomovaný fotograf Robert Vano připravil ve spolupráci s Českou asociací paraplegiků (CZEPA) unikátní výstavu fotografií. Fotografie prezentované od 8. do 19. října můžete zakoupit v podobě kalendáře u informačního stánku Europarku.